KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11233105
nr 1123 3105
Akvarell
Oidentifierad Konstnär, signerad David, 92, Skeppsbron, motivet: 8,5x28
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:20:33
300 kr
450 kr
500 kr
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm